Устимівська філія «Цукоренергосервіс»

08654, Київська область, Васильківський р-н, с. Устимівка, вул.Залізнична, 1а,
тел.: (04571) 7-22-08
Директор ДЯЧЕНКО Ігорь Михайлович

Філія - сучасне енергоремонтне підприємство, яке виготовляє поверхні нагрівання, економайзери, підігрівачі повітря і інші елементи котлів.
Підприємство має у своєму розпорядженні сучасним верстатний парк і його діяльність базується на основі прогресивних технологій, таких як електроконтактне зварювання, гідровипробування трубних елементів на стенді і т.п. Проектна продуктивність підприємства становить більше 2000 тонн трубних виробів в рік.
Крім виготовлення елементів і вузлів для парових та водогрійних котлів філія виконує монтаж і ремонт котлів, оперативно розгортає виробничу базу на майданчику Замовника. Філія має багаторічні виробничі зв'язки з провідними постачальниками труб, що позитивно впливає на якість продукції, яка випускається. За конструкторською документацією, розробленою іншими структурними підрозділами АК «САТЕР», філія виготовляє високотемпературні підігрівачі мазуту, пальники для котлів та інше обладнання для топкових пристроїв, конденсатовідвідники, завантажувальні пристрої для вапнякових печей, конденсатори для вакуум-конденсаційних установок та багато іншого обладнання та пристороїв.

© 2022 SATER. All Rights Reserved.