Наші роботи

Імішлінський цукровий завод

Розробка проекту, комплектація, монтаж, пуск, наладка і введення вексплуатацію ТЕЦ потужністю 24 (12+12) МВт нового Імішлінського цукрового заводу (новобудова). Розробка універсальної схеми тепло споживання цукрозаводу для переробки, як цукрових буряків, так і тростинного цукру-сирцю одночасно. Участь в розробці та впровадженні технологічної схеми цукрового заводу: дифузійного відділення, станції дефекосатурації, станції фільтрації, кристалізації відділення.Терміни будівництва заводу від початку проектування до введення в експлуатацію - 20 місяців. (м. Імішлі, Азербайджан).

Ахурянський цукровий завод, м. Гюмрі, Вірменія

Розробка проекту, комплектація, монтаж, пуск, наладка і введення вексплуатацію ТЕЦ потужністю 6 МВт Ахурянського цукрового заводу (новобудова). Розробка універсальної схеми теплоспоживання цукрозаводу для переробки, як цукрових буряків, так і тростинного цукру-сирцю одночасно. Участь в розробці та впровадженні технологічної схеми цукрового заводу: дифузійного відділення, станції дефекосатурації, станції фільтрації, кристалізації відділення.

ТОВ «Теплодаренерго», м. Теплодар, Одеська обл., Україна

Розробка проекту когенераційної установки потужністю 2,5 МВт. Розробка проекту реконструкції парового котла ГМ-50/14 зі збільшенням температури перегрітої пари. Виконано монтаж, пуск і налагодження турбоагрегату 2,5 МВт, а також реконструкцію парового котла у ТОВ «Теплодаренерго» (м. Теплодар, Одеська обл., Україна).

Горохівський цукровий завод, м. Горохів, Волинська обл., Україна

Виконано проект, монтаж і введення в експлуатацію турбоагрегату 12МВт на Горохівському цукровому заводі (м. Горохів, Волинська обл., Україна).

Сумська ТЕЦ ТОВ «Сумитеплоенерго» (м.Суми, Україна)

Виконано проект, комплектація, будівельно-монтажні роботи, пуск, наладка і введення в експлуатацію турбоагрегату 12 МВт на Сумській ТЕЦ ТОВ «Сумитеплоенерго» (м.Суми,Україна).

Image

Бабино-Томаховський цукровий завод (с.Бабин, Гощанський р-н, Рівненська обл., Україна)

Виконано робочий проект з подальшим монтажем, пуском, наладкою і здачею в експлуатацію парового котла працюючого натвердому паливі і турбоагрегату потужністю 6 МВт на Бабино-Томаховському цукровому заводі (с.Бабин, Гощанський р-н, Рівненська обл., Україна).

Електростанція в смт. Іванків, Київська область, Україна

Виконано проект теплової електростанції потужністю 6 МВт (перша черга) та 12 МВт (друга черга) для роботи на альтернативних видах палива (деревна тріска, відходи сільського господарства та ін.) з паровими котлами фірми «HURTS»(США) і паровими турбінами фірми «MAX-WATT» (Індія). Перша черга введена в експлуатацію (смт.Іванків, Київська область, Україна).

Проект ТЕЦ в селі Оброшине, Львівська обл., Україна

Виконано проект теплової електростанції потужністю 6 МВт, для роботи на альтернативних видах палива (деревна тріска, відходи сільського господарства та ін.) з паровим котлом фірми «HURTS» (США) і паровою турбіною фірми ВАТ «Калузький турбінний завод» (с.Оброшине, Львівська обл., Україна).

ТЕС Хмелінецького цукрового заводу

Виконано проект реконструкції та модернізації ТЕС Хмелінецкого цукрового заводу зі збільшенням продуктивності 5-ти парових котлів типу ДКВР-10 в два рази і установкою нового турбоагрегату потужністю 7,5 МВт (с.Хмелінець, Задонський р-н, Ліпецька обл., Росія).

Уварівський цукровий завод

Виконано робочий проект установки з подальшим монтажем, пуском, наладкою і здачею в експлуатацію турбоагрегату потужністю 6 МВт на Уварівському цукровому заводі (м.Уварово, Тамбовська обл., Росія).

Лебедянський цукровий завод

Виконано робочий проект установки з подальшим монтажем,пуском, наладкою і здачею в експлуатацію турбоагрегату потужністю 6 МВт на Лебедянському цукровому заводі (с.Цукрового заводу, Лебедянський р-н, Ліпецька обл., Росія).

Image

ТЕЦ Єлецького цукрового заводу

Участь в будівництві ТЕЦ Єлецького цукрового заводу, в тому числі:
монтаж парового котла типу Е-120-7,0-500ГМ паропродуктивністю 120 тонн пари на годину і температурою перегріву пари 500оС, монтаж турбоагрегату SIEMENS SST-300 потужністю 13,6 МВт, монтаж систем автоматичного управління, виконання пусконалагоджувальних робіт і здача устаткування в експлуатацію (м.Єлець, Ліпецька обл., Росія).

Токмацька ТЕС (м.Токмак, Запорізька обл., Україна).

Розробляється проект і розпочато будівництво ТЕС потужністю 8,6 МВт. В якості основного енергетичного обладнання застосовується паровий котел типу STANDART-KESSEL потужністю 45 тонн пари на годину з робочим тиском пари 60 бар та температурою перегріву 460оС, який працює на пелетах соняшникового лушпиння, і парові турбоагрегати фірми SIEMENS (м.Токмак, Запорізька обл., Україна).

ТЕС в м. Славутич, Київська обл., Україна

Розробляється проект і розпочато будівництво ТЕС потужністю 12,5 МВт. В якості основного енергетичного обладнання використовується паровий котел типу STANDART-KESSEL потужністю 45 тонн пари на годину з робочим тискомпари 52 бар та температурою перегріву 450оС, який працює на деревній трісці, та паровий турбоагрегат фірми SIEMENS (м.Славутич, Київська обл., Україна).

© 2022 SATER. All Rights Reserved.