Акціонерна компанія
"САТЕР"

Сучасні технічні рішення енергетичних проблем "під ключ"

Image

Наша спеціалізація

Image

Цукрова промисловість

Проведення комплексу проектних, монтажних, ремонтних та пусконалагоджувальних робіт для забезпечення безаварійної, ефективної експлуатації енергетичного і енерготехнологічного обладнання в цукровій, спиртовій, кондитерській, масложировій та інших галузях промисловості, а також здійснює реконструкцію зазначеного обладнання та модернізацію схем виробництва.

Image

Теплоенергетика

Рішеннями Держпромнагляду України в різні роки АК «САТЕР» визначалася головною спеціалізованою організацією України з широким переліком технічних напрямків в промисловій теплоенергетиці, що дозволяло вирішувати значну кількість технічних проблем без узгодження з заводами-виробниками теплоенергетичного обладнання і органами Держпромнагляду.

Image

Очистка води

Вирощування протококових водоростей хлорели і сценедесмуса, а також хіміко-біологічна очистка на їх основі стічних вод підприємств харчової промисловості. Водорості можуть бути використані для очищення вод на станціях штучної біологічної очистки. Протококові водорості використовуються також в рибальстві для підтримки кисневого балансу водойм, їх очищення.

Школенко Борис Петрович

Діяльність та технічні можливості
ПрАТ «Акціонерна компанія «САТЕР»

ПрАТ «Акціонерна компанія «САТЕР», створена 70 років тому для вирішення питань підвищення надійності і ефективності роботи енергетичного і технологічного устаткування підприємств харчової та переробної галузей промисловості (цукрової, масложирової, кондитерської та інших).

Компанія має в своєму розпорядженні:

  • висококваліфікованих фахівців, в тому числі засновників практики вітчизняного енергозбереження та учасників багатьох зарубіжних проектів по впровадженню енергозберігаючих технологій;
  • всі необхідні дозволи та ліцензії за видами виконуваних робіт і широкі повноваження дилера ВАТ «Калузький турбінний завод» (Росія);
  • сучасну виробничу базу з випуску парових та водогрійних котлів, елементів і вузлів до них;
  • ряд сервісних підрозділів (філій), що надають технічну допомогу в ремонті, закупівлі, монтажі, пуску і налагодженні енергообладнання;
  • унікальне підприємство з очищення стічних вод біологічним методом альголізаціі за допомогою водоростей хлорели і сценедесмуса.
Фахівці Компанії виконують роботи будь-якої складності, в тому числі роботи «під ключ» - від проектування до здачі об'єкта в експлуатацію.

Ми завжди раді діловій та плідній співпраці з Замовником в рішенні енергетичних проблем!

З повагою,

Б.П.Школенко
© 2024 SATER. All Rights Reserved.