Про компанію

Приватне акціонерне товариство «Акціонерна компанія "САТЕР"» (ПрАТ «АК "САТЕР"»), відома раніше як ПО «Укрсахтехенергоремонт», створена в 1940 році, має багаторічний досвід проведення комплексу проектних, монтажних, ремонтних та пусконалагоджувальних робіт для забезпечення безаварійної, ефективної експлуатації енергетичного і енерготехнологічного обладнання в цукровій, спиртовій, кондитерській, масложировій та інших галузях промисловості, а також здійснює реконструкцію зазначеного обладнання та модернізацію схем виробництва.
Арапов Олег Владимирович

Рішеннями Держгірпромнагляду України в різні роки АК «САТЕР» визначалася як головна спеціалізована організація України з широким переліком технічних напрямків в промисловій теплоенергетиці, що дозволяло вирішувати значну кількість технічних проблем без узгодження з заводами-виробниками теплоенергетичного обладнання і органами Держгірпромнагляду. З 2002 р компанії дано право проведення чергових (планових) оглядів парових котлів промислових підприємств.

Акціонерна компанія «САТЕР» має всі необхідні ліцензії та дозволи, акредитації та висновки, необхідні для виконання робіт.

Для забезпечення виконання зазначених вище виробничих завдань на необхідному технічному рівні АК «САТЕР» має достатній виробничий технічний потенціал, включаючи технічну базу і висококваліфіковані інженерно-технічні кадри.

Марку Акціонерної компанії «САТЕР» знають не тільки в Україні. Її фахівці в різні роки виконували монтажні, ремонтні та налагоджувальні роботи в Російській Федерації, країнах Прибалтики, Республіках Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Молдова, Кубі, Судані, В'єтнамі та інших країнах.

АК «САТЕР» має давні ділові і творчі зв'язки з провідними компаніями Росії - розробниками і виробниками енергетичного обладнання: НДІ ім. Ползунова, м.Санкт-Петербург, ВАТ «Калузький турбінний завод», Лисьвенського турбогенераторних заводом - ВАТ «Привід», Бєлгородським, Бійським котельнями заводами і ін.

У зв'язку зі значними скороченнями в останні роки кількості функціонуючих цукрозаводів України компанія розширила свою діяльність на інші галузі промисловості. Так, в 2004 р завершено комплекс робіт з проектування, монтажу та введення в експлуатацію турбоагрегату потужністю 2,5 МВт в опалювальної котельні м.Теплодар Одеської області. Ведуться роботи по монтажу турбоагрегату потужністю 12 МВт в хімічній промисловості.

Розрахунок вартості виконуваних робіт АК «САТЕР» проводить за діючими цінників і прейскурантів з відносно низькою рентабельністю, що дозволяє успішно виступати на ринку послуг в сфері променергетики, реалізовувати різні проекти не тільки в цукровій, але і в інших енергоємних галузях економіки.

ВАТ «АК« САТЕР »проводить технічну політику, спрямовану на досягнення високого рівня проектних, монтажних і пусконалагоджувальних робіт, яка дозволяє сформувати довіру Замовника до послуг і робіт нашої компанії.

Ми прагнемо співпрацювати з усіма зацікавленими організаціями та підприємствами. Будемо раді, якщо наші можливості в галузі промислової енергетики зацікавлять Вас і ми встановимо довгострокові надійні ділові відносини.

Ми готові розглянути Ваші проблеми і виконати замовлення, забезпечивши їх своєчасне і якісне виконання.

Раді будемо бачити вас серед постійних партнерів компанії!

Основні пріоритети:

Пріоритетними напрямками у виробничій діяльності компанії завжди були роботи по впровадженню у виробництво досягнень науково-технічного прогресу, що дозволяють підвищувати ефективність виробництва, знижувати собівартість продукції.

Такими заходами є:

  • Впровадження в промислових котелень когенераційних технологій вироблення теплової та електричної енергії на основі паротурбінних установок з протитиском. При цьому ми пропонуємо комплекс робіт від розробки проекту до введення обладнання в експлуатацію і сервісного супроводу при експлуатації. При необхідності замовникам надається допомога у вирішенні організаційно-технічних питань, пов'язаних з впровадженням когенераційних технологій.
  • Комплексний ремонт парових та водогрійних котлів на основі сучасних технологій виготовлення поверхонь нагріву і теплообмінних елементів (електроконтактна зварювання, гнучка труб з Гревьє установками ТВЧ).
  • Реконструкція парових котлів зі збільшенням продуктивності, включаючи розробку повного комплекту технічної документації, виготовлення поверхонь нагріву і інших вузлів, пусконалагоджувальні роботи та сервісне супровід.
  • Переклад котелень з рідкого на газоподібне, а при необхідності на тверде паливо. При цьому розробляються і впроваджуються заходи, що знижують вартість робіт за цим напрямком.
  • Автоматизація парових котлів і допоміжного обладнання котелень і ТЕЦ на сучасній елементній базі як вітчизняного, так і імпортного виробництва.
  • Впровадження частотного приводу енергетичного і технологічного устаткування, що дозволяє на 15-20% знизити витрату електроенергії.
  • Аудит енергоспоживання підприємства з розробкою рекомендацій щодо зниження витрат електричної і теплової енергії. При необхідності надається технічна допомога в реалізації запропонованих заходів, включаючи виготовлення і поставку обладнання.
  • За бажанням замовників проводиться навчання виробничого персоналу, даються технічні консультації, розробляються різні інструкції по експлуатації обладнання і техніки безпеки.

Б.П.Школенко

© 2022 SATER. All Rights Reserved.