Барська філія «ВП «Цукорпромводоналадка»

23000,Вінницька область, м.Бар, вул. Шпаковича, 74,тел.: (04341) 24-0-47

Директор ДУДА Василь Степанович

Основною діяльністю філії є вирощування протококових водоростей хлорели і сценедесмуса, а також хіміко-біологічна очистка на їх основі стічних вод підприємств харчової промисловості та комунальних підприємств.

Хлорела і сценедесмус - мікроскопічні водорості, до складу яких входять всі вітаміни, повноцінні білки, жири, вуглеводи, які необхідні для життєдіяльності людини і тварин. Водорості є джерелом великої кількості мікро- і макроелементів: міді, кобальту, марганцю, цинку, магнію, заліза і т.п. У зв'язку з тим, що протококовие водорості мають високу бактерицидну дію, після хіміко-біологічного очищення стічних вод немає необхідності в додатковому знезараженні води.

Протококові водорості використовуються також в рибальстві для підтримки кисневого балансу водойм, їх очищення. Знищення патогенної мікрофлори в водному середовищі сприяє зменшенню захворюваності риби.

Паста і суспензія з водоростей використовується при хіміко-біологічному очищенні стічних вод в картах полів фільтрації на підприємствах харчової промисловості. Водорості можуть бути використані для очищення вод і на станціях штучної біологічної очистки.

© 2022 SATER. All Rights Reserved.